Kontakt

SOYMAX Spółka z o.o.

al.Wincentego Witosa 20

20-315 Lublin

tel. (81) 44 82 888

tel. (81) 44 82 999

fax (81) 44 10 429

soymax@soymax.pl

Mapa google

Edyta Karwat

Prokurent

tel. 603 166 997

karwat@soymax.pl

 

 

KONSULTANCI ds. PROFILAKTYKI I ŻYWIENIA BYDŁA, TRZODY I DROBIU


       

Adam Dworakowski

Dyrektor Regionalny

tel. 697 735 077

dworakowski@soymax.pl

Edyta Niemiec

województwo śląskie oraz opolskie

tel. 697 735 121

niemiec@soymax.pl

Tomasz Górski

województwo mazowieckie oraz podlaskie

tel. 726 447 621

gorski@soymax.pl

Krzysztof Ziniewicz

województwo podlaskie oraz warmińsko-mazurskie

tel: 603 154 997,

ziniewicz@soymax.pl

Michał Rybicki

województwo mazowieckie oraz warmińsko-mazurskie

tel: 726 447 622

rybicki@soymax.pl

lek.wet. Jakub Pisulak

województwo lubelskie oraz mazowieckie

tel: 505 609 708

pisulak@soymax.pl

 

 

SPECJALISTA ds. PROFILAKTYKI I ŻYWIENIA KONI

       

POLSKA

Natalia Doraczyńska

Specjalista ds. profilaktyki i żywienia koni-region mazowieckie

tel. 509 201 775

doraczynska@soymax.pl



REPUBLIKA CZECH


Robert Szewczyk

Specjalista ds. sprzedaży

00420608847764